لیلیت
قالب وبلاگ

خانومی که شما باشین ، نمیدونم چرا وقت کم میارم ! البته خیلی خوبه فاصله گرفتن از فضای مجازی ... این ثابت میکنه که هنوز یه خط و ربطی به جهان واقعی دارم و در " عالم مثُل  " گم و گور نشده ام !!


هفته ی گذشته  یکی از نیروهای خدماتمون ، گریان و  نالان و فین و اشک قاطی  بهم مراجعه کرد و شکایت از مسئول امور خدمات که : آخه مگه  کنیز زر خرید پدرش هستم با من اینجوری حرف میزنه ؟ برای یه لحظه  - فقط یک لحظه  ، بخاطر مشکل خانوادگی که داشتم تلفن همراهم رو جواب دادم باهام دعوا کرده و جلوی همکاران بخش بالا منو کوچیک کرده و ....

اینقدر گریه کرد که دلم براش کباب شد ( البته نصف اشکها و درد دلش بخاطر همون مشکل خانوادگیه بود گمونم !  ) کلی آرومش کردم و گفتم ایشون منظوری نداشتند و تو دختر وظیفه شناسی هستی ، من پیگیری میکنم ...  و خلاصه راهیش کردم رفت و اینقدر سرم شلوغ بود و گرفتار بودم که وقت نشد از سرپرست خدمات بپرسم چرا اینقدر تند شده با این طفلک .

تا اینکه بطور اتفاقی در سه روز پیاپی به دلایلی ناچار شدم از بخشی که دخترک نظافت اونجا رو بعهده داره بازرسی کنم ( برای امور اداری البته و نه مسائل نظافتی ) و هر بار دخترک رو دیدم که در یه گوشه ی دنج به مکالمه مشغوله !!! یه بارش که پشتش به من بود و نتونست به موقع خودش رو جمع و جور کنه ، داشت میگفت :

نه بابا ! تولد قبلیه اونو پوشیدم ، دوباره که نمیشه ، اگه تا عصر بتونی لباست رو به من برسونی حله ...

در همین لحظه برگشت و منو دید و مکالمه اینجوری ادامه پیداکرد :

خبر مرگم ، همه اش دستم به عزاداری بنده ، نمیدونم این چه بخت و اقبال شومی بود که من داشتم !!!!!!


چند روز پیش که دوباره هنگام مکالمه و در  یک موقعیت مشابه مرا با خود چشم در چشم دید ، خنده ی دلبرانه ی کرد و گفت : چای سبز میل دارین ؟!

گفتم نه ، ولی یادم باشه یه تشویقی بنویسم برای سرپرست تون !

بعد هم تراکت رنگی " استفاده از تلفن همراه در محل کار ممنوع است"  رو دادم دستش ، گفتم میدم به خودت نصبش کنی که یادت نره مخاطبش کیه ! از روی میز معاونت پایه چسب رو برداشت بره بچسبونه توی آبدارخونه که بهش گفتم نه ، اون گوشه ، اونجایی بچسبون که موبایلت آنتن میده و همه اش اونجا کز کردی :)


امروز نیروی خدماتی مالوف اپل واچ دستش کرده  ، ریخت کارمندای دختر بخش تایپ دیدنیه ، اومدن بهم  میگن : تراکتی ندارین که روش نوشته شده باشه :


نیروهای خدمات  عزیز ! از سوزاندن دل کارمندان فوق لیسانسی که حقوقشان به خرید اپل واچ نمیرسد اکیدا خودداری نمایید !


[ شنبه 17 بهمن 1394 ] [ 12:14 ب.ظ ] [ لیلیت ] [ نظرات (23) ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ
خوش آمدید
لینک دوستان
امکانات وب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 84747

  • paper | اخبار وب | تیم بلاگ